MÖBLER / Bord / Bord 7685213

nr 768 5213

Bord

Karl Johan stil, mahogny, längd: 125, djup: 70, höjd: 74

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juli 2012
kl 17:00:04

27/7 00:04:56 1      Vinnande bud

Superellipsbordet